Teren inwestycyjny na 5-10 domów jednorodzinnych Na sprzedaż

Włościańska, Augustów, Podlaskie
1 565 740 zł
220 zł / m²
  • Powierzchnia 7 117 m²

Opis nieruchomości

Do sprzedania 5 działek w Augustowie pomiędzy ulicami Dworską i Włościańską o łącznej powierzchni 0,7117 ha. Działki znajdują się pomiędzy szosą Ełcką i obwodnicą Augustowa - wystarczająco daleko od obu tych tras, żeby zachować ciszę i spokój.

Teren nadaje się idealnie pod budowę osiedla 10 domów jednorodzinnych z około 6,5arowymi działkami.

Wymiary przedmiotowego terenu to ponad 70m szerokości od strony obu ulic oraz niecałe 100m długości pomiędzy ulicami. Działki zostały świeżo wyrównane, za pomocą materiału z budowy sąsiedniej ulicy Kwaśnej - nawieziono i rozplantowano ponad 300 przyczep czystej ziemi. Teren jest częściowo ogrodzony - od strony obu ulic i ze wschodniego kierunku, nie ma ogrodzenia tylko na granicy zachodniej.

Teren jeszcze nie jest uzbrojony, ale zostały już złożone wnioski o wydanie warunków przyłączeniowych na wodę, kanalizację, prąd i gaz.

Obszar ten podlega zapisom MPZP "Mazurska - rozdzielnia prądu" jako tereny zabudowy jednorodzinnej mieszkaniowej oznaczone symbolem 12MN. Okoliczne tereny, dotychczas użytkowane rolniczo są obecnie bardzo intensywnie adaptowane na potrzeby rozrastającego się miasta. Niedaleko - przy trasie na Warszawę - powstaje nowe centrum handlowe, a po drugiej stronie szosy Ełckiej planowany jest nowy dworzec autobusowy. Ogólnie ten obszar się bardzo intensywnie rozwija i działki w tym rejonie mają ogromny potencjał inwestycyjny.

Idealna oferta dla dewelopera chcącego tam postawić osiedle domów jednorodzinnych. Wg wyliczeń architekta najbardziej optymalnym układem jest scalenie obecnych działek i wybudowanie osiedla 10 domów z drogą wewnętrzną po środku. Zapraszam do kontaktu osoby zainteresowane takim projektem - w tej chwili nie planujemy sprzedaży mniejszych kawałków - TYLKO cały obszar o powierzchni 7117 m2. UWAGA! Możliwa płatność za działkę po wybudowaniu i sprzedaży domów.

Pokaż więcej

Liczba wyświetleń: 728

Lokalizacja

Najbliższe miasta:

  • Augustów – 1.1 km
  • Suwałki – 29.1 km
  • Ełk – 39.4 km
  • Grajewo – 39.6 km
  • Białystok – 79.3 km

Podobne nieruchomości