Działka budowlana 1000 m2, Cybulice, wszystkie media, wjazd asfalt Na sprzedaż

Spacerowa 54, Cybulice
159 900 zł
160 zł / m²
  • Powierzchnia 1 000 m²

Opis nieruchomości

Tu kupuje się prestiż, czas, życie w zgodzie z naturą, oszczędza pieniądze.

UNIKALNA, tonąca w zieleni działka położona w kompleksie kilku działek budowlanych "OAZA POD CZECZOTKAMI".
Działka o powierzchni 900 m² (wymiary 24x37,5 m) pod zabudowę jednorodzinną plus 100 m² udziału w drodze wewnętrznej, wszystkie media.

W okolicy szkoły i przedszkola publiczne/prywatne - gminny autobus szkolny wozi dzieci do szkoły lub przedszkola publicznego, 1,5 km do przedszkola prywatnego z programem autorskim i dużym terenem zielonym zagospodarowanym na potrzeby dzieci (zapewniony kontakt z naturą), szkoła w Sowiej Woli (2km) lub Kazuniu Polskim (3km).

Bezpośredni wjazd na działkę z drogi asfaltowej - ulica Spacerowa i z prywatnej drogi wewnętrznej z asfaltu frezowanego (zaplanowana brama na pilota).

Działka w pełni uzbrojona: gaz, kanalizacja, prąd, woda.

Na działce wieloletnia zieleń: sosny, świerki, brzozy, modrzewie, jarzębiny, klony; żywopłot z trzech stron "otulający" przedmiotową działkę.

W sąsiedztwie wyłącznie nowe szybko rozwijające się budownictwo jednorodzinne, rezydencjonalne (parę budów w trakcie).

Rozwinięta sieć handlowo-usługowa i kulturalno-sportowa (czas dojazdu ok. 10 min): Łomianki, Nowy Dwór Mazowiecki, Czosnów, Leszno, Błonie, dobrze zaopatrzone sklepy lokalne w Czeczotkach, Cybulicach Dużych, Cybulicach Małych.

Targowiska miejskie ze zdrową tanią żywnością w Nowym Dworze Mazowieckim, Lesznie, Błoniu.

Działka znajduje się w Cybulicach/Czeczotkach 1km ulicą Spacerową do trasy 579 (Nowy Dwór Mazowiecki-Błonie), 4km do trasy S7.

10 min do Lotniska w Modlinie, 25 min do planowanego CPK w Baranowie.

Miejsce bezpieczne, gminne place zabaw dla dzieci, cisza, spokój, nowo powstała zabudowa rezydencjalna i jednorodzinna, kontakt z naturą i powietrze nadające się do oddychania.

Zachęcam na wizję lokalną adres na GPS: Cybulice, ul. Spacerowa 54 - charakterystyczny wjazd pomiędzy dwoma kamieniami (widoczne na zdjęciach) na drogą wewnętrzną, przy wjeździe baner z moim numerem telefonu. Po przyjeździe proszę o telefon lub samodzielne oglądanie - działka jest opalikowana przez geodetę.

Pokaż więcej

Liczba wyświetleń: 116

Lokalizacja

Najbliższe miasta:

  • Warszawa – 29.9 km
  • Skierniewice – 58.7 km
  • Płock – 66.5 km
  • Ostrołęka – 99.9 km
  • Łódź – 105.5 km

Podobne nieruchomości