Działka z domem w przepięknym otoczeniu natury - jezior i lasów Na sprzedaż

Kujawsko-Pomorskie
250 000 zł
25 zł / m²
  • Powierzchnia 10 000 m²

Opis nieruchomości

Sprzedaję przepiękną działkę, budowlaną, troszkę ponad hektar. Jest tu wszystko, znajduje się ona w lesie, pierwszy dom około 500 metrów.

Dom wyposażony w monitoring, alarm, woda z wodociągu, internet kablowy i łącze telefoniczne Orange, oczywiście prąd, także trójfazowy, szambo, łazienka z prysznicem i WC, bidetką oraz pralką.

Są dwie kuchnie - jedna mała bardzo ładna z lodówka i kuchnią elektryczną w domku mieszkalnym, druga w domku z lewej strony, który widać na zdjęciu.

Z kuchni letniej wychodzi się bezpośrednio na taras, jest tam duża lodówka i wszystko co potrzebne do mycia i gotowania.

Na działce znajduje się również domek narzędziowy.

Działka jest tak podzielona:
- 3000 m2: las
- ok. 5000 m2: woda
- wyczyszczone 1500 m2
- 2000 m2: grunty, na których można postawić dom

Działka została uwzględniona w nowym planie zagospodarowania gminy jako budowlana.
Jest również decyzja z pozwoleniem na budowę domu o powierzchni 140 m2.

Domek drewniany po prawej objęty jest monitoringiem i alarmem. Posiada niezbędne wyposażenie - kuchnia, łazienka, salon z sypialnią. Na zdjęciu fragment łazienki robiony na wymiar z drewna. Muszkietery we wszystkich oknach a także w drzwiach od salonu/sypialni robione na wymiar.
Spokojnie można tutaj i wygodnie i przyjemnie zamieszkać w 2 osoby z dzieckiem na czas budowy większego domu a ten później zostawić dla znajomych lub do wynajęcia letniskowo. Jest to bardzo dobry interes.

Ja nigdy bym tej działki nie sprzedawała, ale niestety mieszkam za granicą i szkoda by się marnowała bo naprawdę wiele pracy zostało w nią włożone. Na miejscu jest osoba, która dogląda działkę i jest Pan, który przychodzi ścinać trawę.

Chętnych proszę o telefon - resztę informacji i zdjęć prywatnie. Tylko konkretne oferty. Można zobaczyć.

Okolica przepiękna, 6 jezior w odległości paru kilometrów, gdzie można łowić ryby. Lasy pełne grzybów (na działce rosną prawdziwki) natura, zwierzęta, bobry, łosie, sarny, jelenie, zające, dziki. Działka jest ogrodzona więc nie ma problemu, chociaż czasem jakiś łoś czy jeleń na działkę wejdą. Naprawdę przepiękne jak w raju.

Działka z lewej strony należy do lasów państwowych więc nigdy tam wam nikt nic nie postawi, a ta po prawej - sąsiadki, która ma las na palenie w domu i nie ma zamiaru jej sprzedać.

Działka na Google Maps ma swoją nazwę i jest zapisana przez Google jako "Park".
Na działce był także nagrywany film, który niedługo będzie w telewizji.

Sąsiedzi bardzo mili i pomocni.

Bardzo dobry dojazd:
- 150 km od Warszawy
- 60 km od Torunia

Polecam, proszę dzwonić.

Pokaż więcej

Liczba wyświetleń: 409

Lokalizacja

Najbliższe miasta:

  • Toruń – 18 km
  • Bydgoszcz – 31.8 km
  • Grudziądz – 40.2 km
  • Włocławek – 68.4 km
  • Konin – 105.3 km

Podobne nieruchomości